قوانین و مقررات سایت و نرم‌ افزار موبایل (اپلیکیشن) جورشین

کاربران با ثبت‌نام و استفاده از اپلیکیشن جورشین می‌پذیرند که قوانین و مقررات آن را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط، آن را پذیرفته‌اند.اگر این قوانین و مقررات در طول زمان تغییر کرد، اپلیکیشن موظف به بروزرسانی متن قوانین است و استفادۀ مستمر کاربران از سایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

این اپلیکیشن یک پلتفرم بر پایه بازی و سرگرمی ست، با هدف ایجاد زمینه توجه و تعامل بیشتر زوجین با یکدیگر به منظور ارتقای صمیمیت بین آنها. این پلتفرم ادعایی در ارتباط با ارائه راهکارهای زوج درمانی یا مشاوره ازدواج ندارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در این رابطه، مسئولیتی متوجه صاحب اثر نخواهد بود.

کاربران باید به هنگام ثبت نام شماره موبایل صحیح خود را وارد کنند و اپلیکیشن با ارسال پیامک به این شماره موبایل و دریافت کد اعتبار‌سنجی، از صحت شماره و معتبر بودن آن مطمئن می شود.

هر کاربر فقط یکبار و با یک شماره موبایل می‌تواند در اپلیکیشن ثبت‌نام کند.

جنسیت کاربر باید به طور صحیح وارد شود.

اپلیکیشن جورشین، تعدادی سوال مشخص به کاربر و هم‌تیمی اش (نامزد و یا همسرش) نمایش می‌دهد.ارتباط کاربر و هم‌تیمی اش یک ارتباط یک به یک است. یعنی هر فردی تنها می‌تواند از یک فرد به عنوان هم‌تیمی دعوت کند و امکان تغییر هم‌تیمی بعد از تایید کاربر هم‌تیمی و برقراری ارتباط وجود ندارد. هر کاربر نظر خود در ارتباط با سوال مطرح شده را انتخاب می‌کند و نظر هم‌تیمی اش را حدس می زند. درستی یا نادرستی حدس به عنوان نتیجه به کاربر نمایش داده می شود. کاربران می‌توانند با کامنت‌گذاری بر روی پاسخ‌ها با یکدیگر تعامل کنند.

هر کاربر بعد از ثبت‌نام اولیه، برای آشنایی با محتوای اپلیکیشن می‌تواند به تعداد محدودی سوال پاسخ دهد که بعد از اتمام این سوالات، کاربر ملزم به انتخاب هم‌تیمی ست.

برای دعوت از هم‌تیمی، کاربر شماره موبایل هم‌تیمی اش را وارد می‌کند. اگر هم‌تیمی عضو اپلیکیشن باشد، یک پیغام درون برنامه‌ای برای او ارسال می شود، تا اگر دعوت مورد تایید اوست، ارتباط برقرار شود. فرد دعوت شده می‌تواند دعوت را نپذیرد و ارتباط قطع شود. بعد از برقراری ارتباط کاربران هم‌تیم، پاسخ‌های یکدیگر به سوالات و اطلاعات مشترک در بخش پروفایل را مشاهده خواهند کرد.

کاربران نباید اطلاعات حساب کاربری خود را به افراد دیگر بدهند.

هر تیم به تعداد مشخصی سوال رایگان می‌تواند پاسخ بدهد و بعد از اتمام سوالات رایگان ملزم به خرید سوال است. اپلیکیشن ممکن است کد‌های تخفیفی برای کاربران خود تعریف کند تا از هزینه دریافت سوالات کاسته شود. این کدها تاریخ انقضا دارند و کاربران صرفا در تاریخ تعریف شده مجاز به استفاده از آنها می‌باشند. کاربران نباید نسبت به فروش یا انتشار کدهای تخفیف اقدام کنند.

کاربران یک تیم باید حتی‌المقدور پا به پای هم به سوالات پاسخ دهند و هر کاربر، تنها مجاز به پاسخ دهی تعداد محدودی سوال بدون پاسخ هم‌تیمی‌اش است.

وجه پرداخت شده برای خرید سوالات غیر قابل استرداد می‌باشد.

هزینه پرداخت شده برای خرید سوالات صرفا از طریق پرداخت اینترنتی امکان پذیر است.

امکان حذف حساب کاربری، برای کاربران وجود خواهد داشت.در این صورت، اگر کاربر حذف شده دارای هم‌تیمی باشد، این ارتباط حذف خواهد شد و کلیه سوالات پاسخ داده شده و پاسخ داده نشده (سوالاتی که خریداری شده‌اند اما پاسخی به آنها داده نشده است، صرف نظر از اینکه خریدار کدامیک از اعضای آن تیم باشد) برای این تیم حذف خواهد شد. پس بنابراین هم‌تیمی کاربر حذف شده، همانند یک کاربر تازه ثبت‌نام شده و بدون هم‌تیمی و بدون سوال پاسخ داده یا خریداری شده باقی خواهد ماند. اگر کاربر حذف شده مجددا ثبت‌نام کند و با هم‌تیمی قبلی خود مجددا تشکیل یک تیم بدهند، ارتباط قبلی و سوالات قبلی حذف شده است زیرا ماهیت این کاربر، یک کاربر جدید خواهد بود.

اپلیکیشن نهایت تلاش خود را در حفظ امنیت اطلاعات کاربران خواهد داشت و کاربران نیز ملزم به حفظ رمز عبور خود خواهند بود.تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد جورشین محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

کاربران نباید هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد سامانه و یا استخراج سوالات و محتوای آن انجام بدهد و فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانه داشته باشد.